טל': 02-6221737 פקס: 077-2199100

יצירת קשר

פוסטרנק, משרד עורכי דין ונוטריון

רח' בן יהודה 13, ירושלים 9462407

טל': 02-6221737

פקס: 077-2199100


  שם המשחק – כסף טוב אולי בדרך כלל.

  אם את / אתה מעסיק, תמשיך לקרוא ותבין מדוע כדאי ונכון לפנות אלינו בכדי שנעזור לך להסדיר את סוגיית דיני העבודה ולחסוך הוצאות רבות ועוגמת נפש בהשקעה נמוכה מאד.

  99% מהעובדים השכירים שפנו למשרדנו, נמצאו כי מגיעים להם כספים מהמעסיק. לחלק מגיע יותר ולחלק פחות, אך מדובר בכספים ששייכים לכם ואין סיבה להשאיר את הכספים בידי המעסיק הנוכחי ו/או לשעבר.

  ישנן שיטות שונות לחישובי שכר, חישוב שעות נוספות וזכויות נלוות לשכר.

  משרדנו פיתח תוכנות ייעודיות לחישובי שכר ובזכות טכנלוגיות אלה, אנו יודעים למקסם את הסכום שמקבל העובד, שנותן לנו לנהל את תיקו.

  דיני עבודה הינו תחום מורכב ומעניין ואנו יכולים להתמודד עם בעיות מורכבות מאד ולהיכנס לעובי הקורה, הן בהיבט החישובי והן הענייני.

  משרדנו ייצג אלפי עובדים ומעבידים בכל רחבי הארץ ואין זה מפתיע שלעתים קרובות מי שפונה  אלינו, כלל לא מודע להיקף הכספים שהוא זכאי לקבל בתום עבודתו.

  לעתים אף המעביד לא מבין שאופן תשלום השכר לעובד לא חוקי או לא לגיטימי, וכי הוא מסתכן בתשלום כספים ניכרים, הכל בגלל רישום בעייתי בתלושי השכר ו/או הסכמי שכר בעייתיים.

  רק על קצה המזלג נפנה לסוגיות שונות אשר ייבדקו על ידינו – אם תחליטו לפנות אלינו לייעוץ או לייצוג בעניין דיני עבודה:

  א. בדיקת הסכם עבודה / הודעה על תנאי העבודה. חשוב להבין כי אי מתן הודעה על תנאי העבודה במקרים רבים תוביל לפסיקת פיצוי בשיעור של אלפי שקלים לטובת העובד. בזכות עבודתנו, נפסקו פיצויים בין  3000 ל – 7500 ש”ח לעובדים, אותם ייצגנו בעניין זה.

  לעתים הסכם עבודה (גם אם לא נערך בכתב) לקוי. לא זו בלבד שבמקרה זה ישנה סבירות גבוהה שמא המעסיק יאלץ לשלם לעובדו פיצוי כמתואר לעיל, ניתן במקרה זה לתבוע תשלומים שונים בגין כך.

  לדוגמא – אם סוכם עם עובד שכר חודשי כולל והעובד מועסק בשעות נוספות – יראו את השכר המשולם לעובד כשכר עבור שעות רגילות בלבד והעובד יהיה זכאי לקבל שכר עבור שעות נוספות בנוסף לשכר החודשי המשולם לו!  משרדנו ייצג עובדים להם שולם שכר חודשי כולל ואשר הועסקו בשעות נוספות וזכינו בסכומים העולים על 100,000 ₪, אך ורק בגין תשלום גמול שעות נוספות, כאשר בטרם פנייה למשרדנו, העובדים לא היו מודעים לבעיותיות שבהסדר.

  ב. שכר עבודה – אנו בודקים את שכר העבודה, מוודאים ששכר יסוד לא נופל משכר מינימום, בודקים איך משולמים השעות הנוספות. לעתים המעסיק משלם לעובדיו שעות נוספות לאחר 9 שעות כל יום במשך 5 או 6 ימים בשבוע. חשוב לדעת שמדובר בהסדר לא תקין, שכן בכל מקרה לאחר 43 שעות שבועיות (לכל היותר) יש לשלם שעות נוספות!

  אנו בודקים את האופן בו המעסיק משלם גמול עבודה בעת מנוחה שבועית (שבת). חשוב לדעת כי לעתים עבודה במוצאי שבת מזכה את העובד בקבלת תוספת בשיעור 50% (או יותר), בדומה לעבודה בשבת עצמה.

  ג. חופשה שנתית ופדיון חופשה שנתית:  אנו בודקים ניצול ימי חופשה ותשלומים אשר שולמו עבור החופשה בפועל / פדיון חופשה בסוף העבודה. לעתים המעסיק משלם לעובדיו תשלומי חופשה לא עבור חופשה בפועל. דעו לכם, כי אם תשלומי החופשה שולמו שלא עבור החופשה בפועל, ישנה סבירות שביה”ד לא יתחשב בתשלומים אלה ויחייב את המעסיק לשלם לעובדיו תשלומים עבור חופשה ,פעם נוספת.

  ד. נסיעות: על המעסיק להחזיר לעובד הוצאות נסיעה לעבודה עד סכום יומי מקסימלי (סביב 25 ש”ח ליום). לעתים ניתן לסכם עם העובדים ששכרם יכלול את תשלומי הנסיעות.

  ה. דמי הבראה.

  ו. פיצוי פיטורין.

  ז. פיצוי בגין פיטורין / התפטרות ללא הודעה מוקדמת.

  ח. פיצוי בגין פיטורין לא שימוע.

  ט. הגנה על זכויות נשים בהריון.

  י. פיצוי הלנה.

  תחום דיני העבודה מאד מורכב ודינמי והרשימה שלעיל הינה חלקית ולא ממצה, אך חשוב להעביר את תיקכם לטיפול משרד אשר לו יש ניסיון מוכח בדיני עבודה.

  יש לזכור כי לא זו בלבד שהמעסיק יכול לשלם לעובד לשעבר תשלומים רבים – הרבה יותר ממה ש”חסך”, אלא המעסיק אשר מפר זכויות עובדיו, מסתכן בסנקציות כולל פליליות וישנן רשויות מדינה אשר מטפלות במעסיקים אשר הפרו חוקים – הן במודע והן לא במודע.

  לסיכום: גם לעובד השכיר וגם למעסיק כדאי להגיע למשרדנו. כדאי שנבדוק את תיקכם. אולי  תצטרפו לחוג לקוחותינו אשר יצאו מאד מרוצים וגם מרווחים מהכרות. כי כמו שציינו  – כסף זה שם המשחק.

  כאשר פונים לייעוץ מומלץ להגיע עם כל החומר הרלוונטי לרבות:

  הסכמי עבודה, תלושי שכר, רישומי שעות עבודה, דו”ח הפרשות פנסיוניות, אישורי מחלה, טופס 161 / 161 א’.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support